Snapchat kendisini ünlü yapan özelliğinin yanında sunduğu, canlı modu ile dünyanın farklı yerlerinde olan etkinlikleri telefon başından deneyimleme imkanı sunuyordu. Etkinliğin içinde olan, orada o anı yaşayan insanların paylaşımıyla oradaymışsız hissiyatını vermek için ciddi anlamda çalıştılar ve her geçen gün geliştirmeye devam ediyorlar.

Snapchat-hikaye-kesfet

Snapchat, yeni duyurduğu ‘ Story Explorer ‘ özelliği ile hikaye modunu ikinci seviyeye taşımaya kararlı gibi gözüküyor. Yeni gelen özelliğiyle, anlık olarak gördüğünüz görüntüyü farklı açılardan da izleyebilmenize imkan sağlayacak. Büyük bir konser salonunda hayranı olduğunuz sanatçının gösterisini istediğiniz acıdan izleyip, deneyimleyebileceksiniz. Hikaye modunu tam anlamıyla deneyime odaklayan ve deneyimi kullanıcıya aktarmak için güzel bir özellik ekleyen Snapchat’in ilerleyen süreçte Hikaye Keşfetme moduna neler ekleyeceğini hep birlikte göreceğiz.

Hikayeleri sırayla izlerken altta beliren ‘explore’ yazısını görünce, yukarıya kaydırma hareketi yaparak izlediğiniz hikayenin farklı açılarını görme imkanına sahip oluyorsunuz. Bu özellikle, hikaye kısmında bulunan videoları sırasıyla izlerken ilginizi çeken kısa videoları farklı açılardan ve daha detaylı görmek imkanı yakalıyorsunuz.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.