Verimli çalışmak isteyen ekiplerin vazgeçemediği araçlardan biri haline gelen Slack, akşam saatlerinden itibaren bağlantı problemleri ile ekiplerin iletişimini sarsmaya başladı. Kafatech Slack kanalında problem yaşamaya başladığımızda ilk başta problemin bizde olduğunu düşünsek de birkaç modem açma kapama ve bilgisayarı yeniden başlatma işleminden sonra sorunun Slack’de olduğuna emin olduk.

Sonrasında Slack ekibi tarafından Twitter’da yapılan açıklama ile sorun doğrulandı.  Twitter ve sistem durum sayfasıyla güncelleme ve bilgilendirmeler devam ettiler.

Slack-calismiyor-

 

Slack gitmişti fakat akıllarda ortak bir soru vardı, Slack ekibi iç iletişim için ne kullanıyordu ?

  Son duyuruda ekipleri yavaş yavaş çevrim içi yaptıklarını belirtmişler, bizler şuan Slack’e kavuşmuş durumdayız. Açıkçası bir süreliğine kaybetmek değerini anlamamıza sebep oldu desek yalan olmaz. Seni sevdiğimizi anladık Slack ama bir daha yapma lütfen. Malum internet dünyası bir daha çevrimiçi olduğunda başka bir yerde çevrimiçi olabiliriz. 

Yazar Hakkında

Anıl Yılmaz

Girişimciliğe henüz lise çağındayken başlayan Anıl, Uludağ üniversitesi Kimya Bölümü'nü bıraktıktan sonra hologram teknolojisini ilk kez Türkiye'ye getirdi ve Global Student Entrepreneur yarışmasında İnovasyon Ödülü kazandı. Akabinde başkanlığını yürüttüğü Creaore Creative Group'u kuran Anıl, markalara yenilikçi pazarlama çözümleri üretirken, Haliç Üniversitesi'nde İşletme eğitimine devam ediyor ve Kafa Tech'de pazarlama, teknoloji ve girişim konularında yazılar yazıyor.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.