Değerli dostlar merhaba,

Güzel bir Pazar sabahından (Pazar için sabah sayılır :)) güzel bir haberle karşınızdayız.

Gurur duyduğumuz başarılı yerli girişimlerden, e-mail pazarlaması ve pazarlama otomasyonu sağlayıcısı Sendloop, Kafatech’in ilk sponsoru oldu.

Sendloop ekibi ile münasebetimiz ilk olarak, Pazarlamacı ve Girişimciler İçin 7 Popüler E-mail Pazarlaması Platformu yazımızın hemen akabinde gelişmiş, kendilerine yazımızda yer verdiğimizi iletmemizle birlikte, güzel bir iletişimin başlangıcını yapmış ve Sendloop ekibini tanımaya başlamıştık.

Bu güzel başlangıcın ardından Sendloop kurucu ortağı Cem Hürtürk, iletişimi bir ileri seviyeye götürerek, sponsorluk için süreci başlattı.

Ve sonuçta Sendloop’un 2016 için ilk sponsorumuz olmasını sağlayarak, bizleri edindiğimiz misyonu tamamlayabilmek için bir adım ileriye taşırken, diğer yandan kendisinin de, tüm girişimciler ve ekosistem için “elini taşın altına koymaya gönüllü” bir girişimci olduğunu bir kez daha ispat etmiş oldu. 

Bu sponsorlukla, aracı sizlerle daha etkin iletişim kurmak için kullanacak ve ilerleyen zamanlarda bu başarılı e-mail pazarlaması ve pazarlama otomasyonu aracının kullanımına dair detaylı bilgileri, sizlerle ilk elden paylaşacağız.

“Ekosistemde, Kafatech gibi kaliteli içerik üreten mecraların çok önemli olduğuna” dikkat çeken ve destekleyici yaklaşımıyla bizi onurlandıran Cem Hürtürk’e ve tüm Sendloop ekibine, öncelikle ekosisteme kazandırdıkları başarılı ürünleri ve vizyoner yaklaşımları için, sonrasında da bize verdikleri ve verecekleri tüm destek için, bu yazı vesilesiyle teşekkür ederiz.

Bu sponsorluk, Türkiye’deki tüm girişimciler için çok önemli ve anlaşılması gereken bir konunun altını çiziyor dostlar;

Kuvvet, birlikten doğar.

Sizin de, etrafınızda bulunan, sizden destek talep eden tüm girişimcilere, elinizden gelen desteği vermeye devam etmenizi tavsiye ederim. Birbirimize muhtelif hallerde, köstek olmayı bırakıp, destek olmaya başladığımız gün, hayal ettiğimiz büyük başarılara bir adım daha yaklaştığımız gün olacaktır.

Teşekkürler Sendloop!

Yazar Hakkında

Gökçen Orhan

İletişimin temellerini Ege Üniversitesi'nde, Satış&Pazarlama'yı Philip Morris'te, Reklam ve Sosyal Medya'yı Miami Ad School'da öğrendi. Inveon'da harika insanlarla gerçekleştirdiği İş Geliştirme faaliyetlerini sonlandıran Gökçen, e-ticaret, dijital iş geliştirme ve omni-channel operasyon kurguları üzerine kendini geliştirirken, orta ve büyük ölçekli şirketlere on-demand iş geliştirme ve dijital danışmanlık yapıyor. Kafa Tech'de girişimcilik, iş geliştirme ve dijital pazarlama üzerine yazan Gökçen, beyin fırtınası yapmaktan ve bir şeyler inşa etmekten zevk alır. Herhangi bir şey!

İlgili Yazılar

1 Yorum

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.