Evet, yeni bir iş birliğimizi sizlere duyurduğumuz için Kafatech ailesi olarak çok heyecanlıyız.

Kafatech olarak bir süredir sizler için kaliteli içerik üretmek ve ulaştırmak için hummalı bir çalışma yürütüyoruz. Bu çalışmanın en güzel taraflarından biri de, bizlerle bu yolda yürüyecek olan sponsor, destekçi ve iş ortaklarımızla gücümüzü arttırmak oluyor. Bu sayede sizlere daha fazla konuda, daha kaliteli içeriği, daha güçlü bir şekilde ulaştırma şansı elde ediyoruz.

Bu yolda bizimle birlikte ilerleyecek olan yeni ortağımızı da sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Webtures SEO ve dijital pazarlama konusunda uzman ekibiyle Türkiye’de önemli markalara hizmet veren, bu işi alanında bir marka seviyesine taşımayı başarmış nadir ajanslardan biri.

İçinde bulunduğumuz çağda, SEO ve dijital pazarlamanın, girişim sektörü için önemini tartışmak pek anlamlı olmayacaktır. Bu nedenle, Kafatech ekibi olarak biz de bu konuda size destek olabilecek her türlü girişim ve faaliyete açık olduğumuzu belirtmek isteriz.

Bu açıklığın ilk neticesi olarak ise, yaptığımız işbirliği çerçevesinde Webtures, Kafatech okuyucuları için harika içerikler üretecek. Webtures ilk olarak Kafatech içerik ortağı olarak sizlere SEO ve dijital pazarlama konusunda yardımcı olacak, içerikler ve yönlendirmeleri ile aramızda olacak.

Webtures’in bugüne kadar kendilerine özel üretmiş oldukları eğlenceli içerikleri de sosyal medya hesaplarımız üzerinden sizlerle paylaşıyor olacağız. Webtures ve Kafatech iş birliğinin bir diğer aksiyonu da siz değerli okuyucularımız için kurgulayacağımız promosyon kampanyalarımız olacak. Önümüzdeki hafta başlayacak olan ilk kampanyamıza sizlerden gelen istek ve yönlendirmeler ile bunları mümkün oldukça devam ettirmeye ve farklılaştırmaya çalışacağız.

Alanında uzman ekipleri bir araya getiren bu ortaklığın çalışmalarının, okuyucularımıza doğrudan fayda sağlamak için tasarlanacağına emin olabilirsiniz. Şimdiden bu işbirliğinin iki taraf için de faydalı ve öğretici olacağından eminiz.

Son olarak da Kafatech SEO çalışmaları konusunda sorumluluk alan Webtures ekibi, Kafatech’in Google sayfalarındaki yükselişinden sorumlu olarak çalışmalarını bizlerle pratiğe dökecek. Bu sayede hep birlikte girişimlerde SEO’nun önemini gözlemleme şansı yakalayacağız. Bu noktada da bir başarı hikayesi yaratacaklarına inandığımız Webtures ekibi ile geliştireceğimiz yeni projelerle karşınızda olacağız.

Yazar Hakkında

Anıl Yılmaz

Girişimciliğe henüz lise çağındayken başlayan Anıl, Uludağ üniversitesi Kimya Bölümü'nü bıraktıktan sonra hologram teknolojisini ilk kez Türkiye'ye getirdi ve Global Student Entrepreneur yarışmasında İnovasyon Ödülü kazandı. Akabinde başkanlığını yürüttüğü Creaore Creative Group'u kuran Anıl, markalara yenilikçi pazarlama çözümleri üretirken, Haliç Üniversitesi'nde İşletme eğitimine devam ediyor ve Kafa Tech'de pazarlama, teknoloji ve girişim konularında yazılar yazıyor.

İlgili Yazılar

2 Kişi Yorumlamış

 1. Özgür Özgöç

  Bu kadar kaliteli içerikler üreten ve büyük sponsorluklara imza atan Kafatech’in, Webtures gibi vasat bir ekip ve firma ile çalışması sadece günü kurtaran işler yapan bu firmanın Kafatech’e değer aktarımı yapması sonuçlanmamasını umarım.

  Cevapla
  • Gökçen Orhan
   Gökçen Orhan

   Özgür bey övgü dolu sözleriniz için teşekkürler. Geri bildiriminiz için ayrıca teşekkürler, notumuzu aldık. Ancak Kafatech projesi şu an için askıda gidiyor. Projeyi tekrar etkinleştirdiğimizde geri bildiriminizi mutlaka hesaba katıyor olacağız.

   Cevapla

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.