Facebook tarafından satın alındıktan sonra köklü değişiklikler geçiren Instagram, bugün yeni bir özelliğini test etmeye başladı.

Biliyorum, birden fazla Instagram hesabı olan kullanıcıların, hesapları arasında geçiş yapması tam bir eziyet. Önce bir hesaptan tamamen çıkıcaksınız, sonra bir diğerine giriş yapacaksınız. Ve bu böyle sürüp gidecek.

instagram-çoklu-hesap-3

Görsel: Droid Life

Sonunda Instagram haykırışlarımızı duymuş olacak ki yeni 7.12.0 Beta versiyonunda çoklu hesap kullanımını destekleyen bir güncelleme yapmış.

Droid Life‘ın haberine göre şimdilik sadece Android işletim sistemini destekliyor. Yani iPhone kullanıcıları, hemen heveslenmeyin.

Bu yeni özellik, 7.12.0 Beta versiyonunun seçenekler / ayarlar sekmesinin en altında bulunuyor. Farklı hesap bilgilerinizi girdikten sonra, sol üst köşede hangi hesapta olduğunuz yazıyor. Hesap adına tıkladığınızda açılan pencerede diğer hesaplarınızı kolaylıkla seçebiliyorsunuz. İşte bu kadar kolay.

Bu yeni özelliğin sevincini kullanıcılar Twitter üzerinden kutladılar

Kullanıcılar bu yeni özelliğin sevincini Twitter üzerinden paylaştılar.

Bu yeni özellik en çok kurumsal ve kişisel hesapları arasında durmadan gidip gelen kullanıcıları sevindirecek gibi gözüküyor. 7.12.0 Beta sürümü Android Market’te şu an indirilmek için sizi bekliyor.

Teşekkürler Instagram !

 

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.