Ne?

Kafa Tech, Türkiye’de ve dünyada son zamanlarda oldukça popüler hale gelen dijital konulara odaklı yeni medya blogudur. Girişimcilik, teknoloji, dijital pazarlama, mobil, internet ve sosyal medya içeriğin kapsadığı ana konulardır. Kısacası “yeni ekonomi”nin kapsadığı konuların tamamını içerir/içerecektir.

Kim?

Ekip üyeleri hakkında bilgi almak ve iletişime geçmek için sizi şöyle alalım.

Nereye?

Kafa Tech, teknoloji, girişimcilik, dijital dünya ve sosyal medya konularında, insanların “nasıl yaparım” , “diğerleri nasıl yapmış” ve “neler oluyor” sorularına tek başına cevap verebilecek konuma gelmeyi hedefleyen bir yeni medya girişimidir. Önemli olan tek şey kullanıcıdır, ve her bir kullanıcıya faydalı olmaktır, diğer her şey ikinci plandadır Kafa Tech ve ekip için.

Nasıl?

Kafa Tech, sadece haber paylaşmaktan ziyade, okuyucularına öğretici olmayı ve yol göstermeyi amaçlayan bir girişimdir. İnsanlara faydalı olmak, öncelikli görevidir. Bu yüzden konumlandığı nokta girişimcilik ekosistemi ve dijital dünya mensupları için “aile” şeklinde olacaktır. Birbirinden öğrenen, birbirine öğreten bir topluluk ruhunu, klişe olacak ama “büyük bir aile” olarak yakalayabileceğimize inanıyoruz.

Siz de ilgili konularda fikirlerinizi ve yazılarınızı bizimle şuradan paylaşabilirsiniz.

[wysija_form id=”3″]