Google Drive hayatımızda yerini oluşturmaya başladı ve Drive kullanımımız arttıkça, uygulamadaki karmaşa da doğru orantılı bir şekilde arttı. Google Drive yeni açıklamasında arama özelliklerine yapılan eklemelerle, artık dosyalarınızı daha kolay bir şekilde bulmanıza yardımcı olacak.

google-drive-yeni-ozellik

 

Yeni özellikler ile Drive’da dosya kategorisine göre hızlı arama yapabileceksiniz. Böylelikle ihtiyacınız olan dosyayı ararken, daha tutarlı öneriler göreceksiniz. Hızlı arama ile sonuca ulaşamazsanız, dosya içinde geçen kelimelerin de dahil olduğu, gelişmiş arama seçeneği eklenmiş. iOS kullanıcıları için telefonunuzun arama kısmında yaptığınız aramalar Drive’da bulunan dosyalarınızı da kapsayacak.

Yapılan geliştirmeler, umarız gerçek hayatta da planlandığı gibi çalışır ve kullanıcıları büyük bir zaman kaybından kurtarır. Hayatlarımızın uygulamalarla iç içe olduğu son günlerde, işimizi hızlandıracak her geliştirmenin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Google’ın kısa sürede tüm uygulamalarını, kullanıcılarına zaman kazandıracak şekilde geliştiriyor olması harika bir haber. İlerleyen günlerde, Google ve Alphabet cephesinden gelişmeleri heyecanla bekliyoruz.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.