Tüm dünyada satışa çıktığı tarihten itibaren, büyük ilgi uyandıran fakat satış rakamları ile beklentileri çok da fazla karşılamadığı değerlendirilen Apple Watch için, Appleworld.today tarafından yeni şarj standı  duyuruldu. Amerika’da 20 kasım itibari ile tüm Apple mağazalarında satışa sunulacak olan ürünün satışları Apple’ın resmi internet sitesi üzerinden başlamış durumda.

Yeni yıl hazırlıklarının başladığı son günlerde yaşanacak hediye çılgınlığı için güzel bir alternatif olacağını söyleyebiliriz.  Disk şekilinde görüntüsüyle, üründe her zamanki gibi Apple’ın alıştığımız tasarım çizgisinin dışına çıkılmadığını söylemek mümkün. Apple Watch üstünde bulunan Night Stand modunun daha aktif ve rahat kullanımı için özellikle tasarlanmış olan bu stand, Apple‘ın kendi sitesinde 79 Dolardan satışa sunulmuş durumda.

Ülkemizdeki Apple Watch kullanıcıları için de güzel bir alternatif olabileceğini düşündüğümüz bu ürün Türkiye’de de Apple’ın internet sitesinde 279 TL olarak satışa çıkarılmıştır. Her zamanki gibi Apple’ın alışıldık fiyat skalası içinde olduğunu söyleyebileceğimiz ürünün, ‘aksesuarın aksesuarı’ olduğunu düşündüğümüzde, satış rakamları konusunda çok da iyimser olmadığımızı söylemeden geçemeyeceğim.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.